Nezaustavljivi Kramarić pogodio osmu utakmicu u nizu

Šest pogodaka u Bundesligi zabio je Kramarić ove sezone.

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić igra u životnoj formi, a to je još jednom dokazao pogotkom i asistencijom u remiju Hoffenheima na gostovanju kod Wolfsburga.

Poveli su gosti već u četvrtoj minuti, Kramarić je probio po lijevoj strani i odigrao poluvisoku loptu na rub šesnaesterca, natrčao je Ishak Belfodil i iz prve pogodio za 1:0. U 28. minuti Ermin Bičakčić prevario je svog vratara Baumanna, a tri minute kasnije Daniel Ginczek donosi potpuni preokret.

Ipak bod Hoffenheimu donio je Kramarić 19 minuta prije kraja. Pavel Kaderabek najbolje je reagirao na drugoj stativi i uputio udarac prema golu, a u gužvi se snašao Kramarić i potvrdio pogotak.

Ovim golom Kramarić je zabio u čak osam utakmica zaredom, posljednja utakmica u kojoj nije bio strijelac odigrala se 31. listopada, kada je Hoffenheim poražen od Leipziga 2:0.

Bayern našeg Nike Kovača upisao je protiv Nurnberga treću pobjedu u nizu. Robert Lewandowski načeo je goste u prvom poluvremenu, a Franck Ribery zapečatio pobjedu. Bayern je skočio na drugo mjesto sa devet bodova zaostatka za Borussijom Dortmund.