ATP Rotterdam: Nezaustavljivi Marach i Pavić u novom finalu!

Sjajna kombinacija ruši sve pred sobom.

Oliver Marach i Mate Pavić nastavljaju rušiti sve pred sobom. Stigla je i 17. pobjeda u 2018. godini, a stradala je nizozemsko-rumunjska kombinacija Royer/Tecau u polufinalu jakog turnira u Rotterdamu.

Marach i Pavić od samog početka gospodarili su terenom, već u trećem gemu uzeli su break, a to su ponovili još dva puta u prvom setu. Protivnicima su dali tek jednu priliku za break, koju su lagano obranili. Prvi set je trajao svega 22. minute.

I drugi set otvorili su furiozno i poveli s 3:0. Do kraja su čuvali svoj servis i kod rezultata 3:5 dobili su tri meč lopte. Iskoristili su odmah prvu i proslavili plasman u novo finale.

Sutra bismo mogli imati i hrvatsko finale, budući da je i Ivan Dodig u paru s Ramom došao do polufinala.

Hrvatsko-austrijska kombinacija bez poraza hara ovom kalendarskom godinom, a priliku za novi trofej imat će sutra protiv boljeg iz meča Dodiga i Rama i Herberta i Mahuta.

Marach/Pavić – Royer/Tecau 6:1;6:3