Nijemci ipak prejaki za Zamećane

Rukometaši Zameta večeras su dočekali njemački MT Melsungen. Sjajna atmosfera u gotovo popunjenoj dvorani na Zametu i dosadašnje sjajne igre rukometaša Zameta u prva dva kola, davale su naznake iznenađenja u 3. kolu kvalifikacija za kup EHF-a, no bundesligaš je bio prejak.

Mlada momčad Zameta u otvaranju utakmice dobro je parirala Melsungenu, koji je na početku napravio 3 gola razlike i održao taj rezultat do kraja prvog poluvremena. Riječki igrači imali nekoliko šansi za priključenje koje nažalost nisu iskoristili. Prvo poluvrijeme završilo je  vodstvom gostiju 17:13.
U drugom poluvremenu Zamećani su stali te su gosti brzo dosegli 6 golova razlike. Prvi gol u drugom dijelu domaćini su dali tek u 12.minuti. Do kraja utakmice njemački su rukometaši samo povećavali prednost. Krajnji rezultat bio je 23:34.

Rukometaše Zameta sada očekuje težak izazov u Njemačkoj u kojem će ova mlada ekipa sigurno dati sve od sebe.