Nikica Jelavić volejčinom u remiju Hulla zaokružio hrvatsku subotu u Premiershipu

Utakmica 5. kola: Newcastle - Hull City 2:2 (Cissé 73', 87'/Jelavić 48', Diamé 68'). Hrvatski je napadač goste doveo u vodstvo

Jelavić slavi pogodak/Getty Images

PREMIER LIGA – 5. kolo

NEWCASTLE – HULL CITY 2:2

Stadion James’Park. Gledatelja: 49.119

Strijelci: 0:1 Jelavić (48′), 0:2 Diamé (68′), 1:2 Cissé (73′), 2:2 Cissé (87′)

NEWCASTLE: Krul , Coloccini, Williamson, Janmaat, Dummett, Tioté (85’Ameobi), Sissoko, Colback, Cabella, Gouffran, Rivière Substituted

HULL CITY: McGregor, Dawson, Davies, Robertson, Quinn, Huddlestone, Ahmed El Mohamady, Livermore, Diamé, Jelavić (81′ Meyler), Hernández (56′ Aluko)

Hrvatsku subotu u engleskom Premiershipu zaokružio je Nikica jelavić koji je postigao prvi gol za Hull City u gostujućem remiju kod Newcastlea (2:2).

Hrvatski je napadač u 48. minuti krasnim volejem u mrežu pospremio centaršut Elmohamadyja. Za goste je vodstvo povećao Diame u 68. minuti, ali je bod domaćinu osigurao Cisse golovima u 73. i 87. minuti.

Jelavić je u redovima gostiju proveo 81 minutu nakon čega ga je zamjenio Meyler.