Niko Kovač nastavlja dominirati: Eintracht s 3:0 pobijedio HSV u gostima

Zanimljivost je ta da je prošle sezone Kovač došao kako bi spasio klub od ispadanja…

Nakon remija u prošlom kolu Eintracht je skrenuo pažnju na sebe. Izabranici Nike Kovača u  8. kolu Bundeslige su s uvjerljivih 3:0 pobijedili HSV u gostima te, barem privremeno, došli do pozicije koja vodi u kvalifikacije Lige prvaka.

Zanimljivost je ta da je  prošle sezone Kovač došao kako bi spasio klub od ispadanja…

Za Eintracht pogađali su Tarashaj u 60 minuti, i Seferović u 69. Igrač HSV-a Holtby svojim autogolom u 35 minuti doveo je Eintracht u vodstvo.

Alen Halilović je bio u startnoj postavi HSV-a, ali je zamijenjen na poluvremenu dok Ante Rebić nije konkurirao za utakmicu zbog ozljede.

Ovom pobjedom Eintracht je došao do četvrtog mjesta, a HSV je novim porazom zazueo 17. mjesto Bundeslige.