Nogometaši Chieva iznenadili Juventus

Nakon tri kola, Juventus i dalje ne zna za pobjedu!

Mario Mandžukić/Foto: Gettyimages

Treće kolo Serie A donijelo je veliko iznenađenje. Chievo je odigralo 1:1 protiv prošlogodišnjeg talijanskog prvaka Juventusa.

Prvi gol pao je već u 5. minuti – Perparim Hetemaj doveo je Chievo u vodstvo. Unatoč dobroj igri gostujuća momčad nije uspjela izdržati do kraja susreta – Juventus je pogotkom Paula Dybale u 83. minuti uspio izjednačiti.

Juventusovi napadači baš se nisu iskazali, prema golu uputili su petnaestak nepreciznih udaraca, a Mario Mandžukić igrao je samo zadnjih 17 minuta.

Zahvaljujući ovome remiju i pobjedama u prva dva kola, Chievo je u ovome trenutku postao vodeća momčad Seria A sa 7 bodova, dok se Juventus nalazi na razočaravajućem 17. mjestu s jednim osvojenim bodom.