Nogometna reprezentacija gluhih pobijedila Mađarsku

Crnogaj je postigao oba pogotka za Hrvatsku.

Na Gradskom stadionu u Belišću odigrana je prijateljska nogometna utakmica između gluhih reprezentacija Hrvatske i Mađarske, a naši nogometaši upisali su pobjedu rezultatom 2:1.

Hrvatska – Mađarska 2:1 (2:0)

strijelci: 1:0 Crnogaj 25′; 2:0 Crnogaj 41′; 2:1 Voros 54′

Hrvatska: Prošenski, Smokvina, Vučak (od 64.’ Barišić), Šanjug (od 68.’ Val), Međimurec, Marijanović, I.Vidaković, Blažević (od 77.’ Škorić), Mladić, K.Vidaković, Crnogaj, izbornik: Bogdanović.

Mađarska: Banki, Turc (od 70.’ Molnar), Voros, Csontos (od 55.’ Auramia), Boros (od 70.’ Kovacs), Huszar, Gal (od 46.’ Nagy), Szabo, Nemeth, Pfeifer, Barany (od 76.’ Kun), izbornik: Palinger.

Hrvatsku je u vodstvo doveo Andro Crnogaj golom u 25. minuti, a isti igrač povisio je rezultat četiri minute prije odlaska na odmor. Mađarska je u nastavku susreta smanjila golom Gergojozsefa Vorosa, a taj rezultat ostao je do kraja susreta.