Nova pobjeda, ali ovaj put na domaćem terenu!

Hrvatska U-17 ubilježila je novu pobjedu u prijateljskoj utakmici protiv odgovarajuće izabrane vrste Slovenije.

Sandro Kulenović/Foto: Mario Ćužić - ZNA

Da su bolji ponovno su pokazali. Hrvatska nogometna reprezentacija U-17 zapisala je novu pobjedu   u odigranoj utakmici  protiv reprezentacije Slovenije.

Nakon odigranog prvog susreta na gostovanju u slovenskim Dekanima, a koji je završio s 2:1  za Hrvatsku, drugi susret je odigran jučer na našem terenu točnije  Umagu.

Naši mladi reprezentativci ponovno su pokazali nadmoć nad reprezentacijom Slovenije čime su dokazali da pobjeda od utorka u gostima nije bila slučajnost.

Spomenimo  kako  je  prvi pogodak za Hrvatsku   postigao  Špikić nakon samo tri minute susreta  te su naši s rezultatom od   1:0 otišli na poluvrijeme.

Konačnih  2:0 postiže   Kulenović nedugo nakon ulaska s klupe (u 65´min) čime je  okončan susret te dobivena potvrda hrvatske pobjede.

Strijelci: 1:0 – Špikić (3′), 2:0 – Kulenović (65′)

Hrvatska: Horkaš (od 63′ Kaselj), Briški (od 59′ Pranjić), Špikić (od 63′ Kulenović), Rakić (od 52′ Čolina), Babec (od 59′ Budalić), Maganjić (od 63′ Javorčić), Lišnić (od 59′ Šuver), Čuže (od 63′ Vujčić), Ivić (od 52′ Đira), Ilić (od 52′ Tolić), Šantek (od 52′ Knežević).

Izbornik: D. Bašić.