Nova pobjeda hrvatskih mininogometaša

Hrvatska mininogometna reprezentacija još jednom je uvjerljivo slavila...

Hrvatska mininogometna reprezentacija

Hrvatska mininogometna reprezentacija je u utorak ostvarila i drugu pobjedu na Europskom prvenstvu u Vrsaru. Nakon fantastične pobjede nad Litvom (7:1), savladali su i Luksemburga 4:0. Za Hrvatsku su zabili Prpić, Smok, Šimić i Orlović.

Hrvatska je povela već u petoj minuti Prpićevim pogotkom, a nakon toga sve do 25. minute lopta nije htjela u gol. Tada je Smok pogodio za 2:0, a već minutu kasnije Šimić je zabio za 3:0. Konačnih 4:0 postavio je Orlović u 33. minuti. Vratar Luksemburga je bio na veoma dobroj razini, stoga su mnogobrojne prilike Hrvatske bile zaustavljene.
S obzirom da je Izrael u ranijem terminu pobijedio Litvu, Hrvatska i Izrael u četvrtak u 20 sati igrat će utakmicu za prvo mjesto u skupini A.