Nova pobjeda Netsa, Indiana sve dalje od doigravanja

New York Knicks - Brooklyn Nets 98:100 (21:30, 32:28, 18:27, 27:15); Boston Celtics - Indiana Pacers 100:87 (22:16, 28:23, 18:23, 32:25)

Bojan Bogdanović i Tony Wroten/Getty Images

Brooklyn Netsi upisali su petu pobjedu zaredom. Teže od očekivanog slavili su u gostima kod gradskih rivala Knicksa 98:100.

Netsi su vodili čitav dvoboj, a na samom kraju New York je došao do izjednačenja. U zadnjem napadu Brook Lopez pospremio je odbijanac nakon promašaja Derona Williamsa i donio svojoj momčadi 34. pobjedu u sezoni. Williams je bio najefikasniji s 26 poena, a Lopez je ubacio 18. Bojan Bogdanović igrao je 18 minuta i pritom ubacio pet poena.

U direktnom dvoboju za doigravanje Boston Celticsi svladali su Indianu 100:87. Kod pobjednika Tyler Zeller i Kelly Olynyk zabili su po 19. Za Pacerse George Hill zabio je 21, a Damjan Rudež igrao je 14 minuta i nije se upisao u strijelce.