Nova velika pobjeda Slavena Bilića

Naš Dejan Lovren igrao je cijeli susret...

Slaven Bilić/Foto: Gettyimages

West Ham Slavena Bilića razbio je Liverpool na Anfieldu sa 3:0. Bilić je ušao u povijest kao trener koji je uspio s West Hamom pobijediti Liverpool na Anfieldu nakon 52 godine. Došao je West Ham na Anfield sa namjerom da se brani i pokuša nešto napraviti iz kontre i polukontre.

“Taktika za Liverpool? Zovite to parkiranjem autobusa, double-decker ili triple-decker. Za mene je to igra iza lopte”, najavio je Slaven Bilić gostovanje na Anfieldu nakon dva domaća poraza od Leicestera i Bournemoutha.

Već u trećoj minuti West Ham je poveo, a strijelac je bio Lanzini. U 29. minuti Noble povećava prednost na 2:0. Coutinho u 52. minuti dobiva drugi žuti karton i tu je za Liverpool utakmica bila gotova. Konačnih 3:0 postavlja Sakho u sudačkoj nadoknadi susreta.

Naš Dejan Lovren igrao je cijeli susret, a bio je krivac za drugi gol. Zanimljivo da West Ham ove godine pobjede ostvaruje u gostima ( Arsenal i Liverpool), a poraze kod kuće ( Leicester i Bournemouth).