Novi poraz Bogdanovića i Brooklyna, osam koševa Hezonje (VIDEO)

Hezonjin Magic upisao pobjedu, Bogdanović s Brooklynom ponovno poražen...

Bojan Bogdanović/Getty Images

Mario Hezonja u dresu Orlando Magica slavio je u noći sa srijede na četvrtak protiv Charlotte Hornetsa sa 113:98, a hrvatski reprezentativac za nešto više od 12 minuta na parketu postigao je osam koševa, četiri skoka i jednu asistenciju.

Orlando je prije posljednjeg perioda utakmice imao čak 25 koševa prednosti, no gosti su na koncu uspjeli zaostatak zaustaviti na 15 koševa. Najefikasniji u pobjedničkim redovima bio je Channing Frye sa 17 koševa, dok je najbolji kod Hornetsa bio Jeremy Lamb sa 16 ubačaja.

Brooklyn je pak još jednom poražen, ovoga puta na gostovanju kod Miami Heata (104:98). Domaćine su do trijumfa predvodili Dwayne Wade s 28 koševa te Hassan Whiteside s 20 ubačaja i 12 skokova, dok je kod Netsa najefikasniji bio Jarrett Jack (22 koša, 10 asistencija). Bojan Bogdanović igrao je gotovo 40 minuta, no postigao je samo osam koševa, uz pet skokova i jednu asistenciju.

Damjan Rudež u dresu Minnesota Timberwolvesa odigrao je otprilike sedam minuta u porazu od New York Knicksa (102:107), ali nije upisao nikakav učinak. Za Knickse je 20 koševa (uz 15 skokova i devet asistencija) postigao Carmelo Anthony, dok je Arron Afflalo dodao 29 poena.