Novi problemi za Mourinha, Chelsea ispao iz Liga kupa

Jose Mourinho napustio je s Chelseajem natjecanje u Liga kupu...

Mourinho i Wilian/Foto: commons.wikimedia.org - CFCUnofficial

Nakon što je sramotnim porazom protiv drugoligaša Sheffielda Liga kup napustio Arsenal, isto je ‘pošlo za rukom’ i momčadi Chelseaja, koja iz natjecanja ispala poslije 120 minuta borbe te na koncu i raspucavanja jedanaesteraca.

Chelsea je gostovao kod Stokea u Liga kupu, ali poveo je domaćin – sjajnim okretom mrežu je zatresao Jonathan Walters u 52. minuti, da bi na  1:1 u četrdesetoj sekundi sudačke nadoknade izjednačio Loic Remy.

Pristupilo se produžecima, u kojima nije bilo novih pogodaka, pa je odluka pala nakon jedanaesteraca, u kojima je spretniji i sretniji bio Stoke s 5:4, odnosno ukupnih 6:5.

Zabili su tako nogometaši Stokea još jedan čavao u lijes Josea Mourinha, koji će vrlo vjerojatno tako vrlo skoro još jednom napustiti bluese i potražiti novi angažman. Spominju se pak u tom kontekstu pariški PSG, milanski Inter…