Novo Vrijeme poraženo od Benfice u prvom kolu elitne runde Lige prvaka

Campos je postigao tri pogotka.

Malonogometaši Novog Vremena iz Makarske otvorili su u Lisabonu prvo kolo Elitne runde Lige prvaka u futsalu porazom od Benfice 5:0. Benfica je vodeća momčad portugalskog prvenstva sa svih 27 bodova u devet susreta i očekivao se prije susreta težak meč s obzirom da su dimenzija više za hrvatskog prvaka.

Benfica – Novo Vrijeme 5:0 (3:0)

Benfica: Roncaglio, B.Coelho, Fernandinho, Robinho, Tolra, Brito, Campos, Cecilio, Chaguinha, A.Coelho, Fits, Henmi, Jesus, Marques.

Novo Vrijeme: Bašković, Bajrušović, Kazazić, Musinov, Osredkar, Andrijašević, Babis, Buljan, Eduardo, Nižetić, Perković, Sokol, Lucas, Vuković.

Makarani su odoljevali napadima Benfice prvih osam minuta kada je Baškovića savladao Cecilio. Već u 10. minuti Campos je poduplao vodstvo, a isti igrač upisao se još dvaput u strijelce. Peti pogodak Benfice postigao je Robinho.

U drugom kolu Makarani će igrati protiv domaćina Sportinga, a susret je na rasporedu sutra u 21:30.