Novo Vrijeme se vratilo u igru i treba novu pobjedu za finale

U finalu pobjednika čeka Split Tommy.

Malonogometaši Novog Vremena iz Makarske, na svome parketu su bili uvjerljivi nad Futsal Dinamom rezultatom 4:0 i vratili se u igru za plasman u finale prvenstva Hrvatske.

MNK Novo Vrijeme – Futsal Dinamo 4:0 (2:0)

strijelci: 1:0 Dudu (10′), 2:0 AG Matošević (18′), 3:0 Osredkar (38′), 4:0 Bajrušović (38′)

MNK Novo Vrijeme: Bašković, Osredkar, Bajrušović, Kazazić, Dudu, Herceg, Vuković, Sokol, Pašalić, Musinov, Andrijašević, Vinicius.

Futsal Dinamo: Škorić, Grbeša, Kanjuh, Đulvat, Prgomet,  Matošević, Capar, Šulentić, Gagulić, Hercigonja, Čekol, Dekanić, Rajh, Penava.

Makarani su poveli u desetoj minuti preko najboljeg strijelca, Brazilca Dudua, a dvije minute prije odlaska na odmor, Vedran Matošević prevario je svog vratara Škorića za vodstvo Novog Vremena od 2:0. U drugom dijelu igre na pogodak se čekalo do 38. minute, Dinamovci su zaigrali bez vratara, najprije je Slovenac Igor Osredkar pogodio mrežu, a odmah u sljedećem napadu isto je učinio i Duje Bajrušović za konačnih 4:0 i izjednačenje polufinalne serije.