O.I. Rio 2016: Barakude traže pobjedu nad Italijom, utakmica u tijeku…

U tijeku je utakmica  4. kola skupine B u kojoj Hrvatska traži pobjedu nad Italijom. Utakmica je počela od 15 sati i 20 minuta, a prijenos je na HRT 2.

U dosadašnjem tijeku natjecanja u Riju vaterpolisti Italije su uspješniji jer su prva tri kola odradili s maksimalnim učinkom upisavši pobjede nad Španjolskom (9:8), Francuskom (11:8) te Crnom Gorom (6:5), dok su izabranici Ivice Tucka nakon uvodnih slavlja nad SAD-om (7:5) i Crnom Gorom (8:7), u 3. kolu doživjeli poraz od Španjolaca (9:4).

Prva četvrtina završila je rezultatom 1:1, Andro Bušlje je zabio je  Hrvatsku, za Italiju je izjednačio Pietro Figlioli.  Trenutačno je 5:4,  u ostatku utakmice za Hrvatsku su zabili: 2 pogodka Sukno, 1 Joković i 1 Šetka pratimo ostatak utakmice i rezultati uskoro…