Odbojkaši Mladosti do izjednačenja nakon preokreta

U finalu Prvenstva Hrvatske u odbojci odigrana je druga utakmica između zagrebačke Mladosti i Mladosti Ribola Kaštela, u kojoj su nakon maratona slavili Zagrebaši rezultatom 3:2.

Poslije dva odigrana seta Dalmatinci su bili samo na korak do šestog uzastopnog naslova; prvog su dobili rezultatom 31:25, dok je drugi završen s 25:23. Zagrebačka Mladost je osvojila sljedeća dva seta, a gostima je dozvolila 15 odnosno 18 poena. Kao i u ženskoj konkurenciji odlučivao je skraćeni peti set, koji je također pripao domaćinu, završio je rezultatom 15:13. Samim time Zagrepčani su u pravom trenutku stigli do prve pobjede u sezoni nad OK Mladost Ribola Kaštela.

Treća i odlučujuća utakmica trebala bi se odigrati 27. travnja u Gradskoj dvorani Kaštela, ali termin još nije određen.

Raspored finala:

1. utakmica OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA – HAOK MLADOST  četvrtak, 27. travnja 2017