Odbojkaši Mladosti upisali prvu pobjedu u MEVZA ligi

Ivan Mihalj bio je najbolji pojedinac susreta sa 20 osvojenih poena.

Odbojkaši Mladosti slavili su pobjedu od 3:0 protiv slovenskog Calcit Kamnika u utakmici 4. kola MEVZA lige koja se igrala u Domu odbojke Bojan Stanić.

HAOK Mladost – Calcit volley Kamnik 3:0 (25:19, 28:26, 25:23)

Izabranici Rade Malevića došli su do početne prednosti nakon što su relativno lagano prvi set riješili u svoju korist rezultatom 25:19. U drugom i trećem setu, Slovenci su držali korak do samog kraja, drugi set su doveli do produžetka, a u trećem su također bili vrlo blizu Mladostašima.

Najbolji igrači u redovima Mladosti bili su Ivan Mihalj sa 20 osvojenih poena, Kruno Nikačević osvojio je 12, a Marko Sedlaček 11.

Unatoč prvoj pobjedi u MEVZI, Mladost je i dalje na posljednjem, šestom mjestu ljestvice sa tri boda, ali sa dvije utakmice manje od ostalih protivnika, te sa jednom pobjedom mogu doći do pozicije koja vodi na final four.