Odbojkaši OK Mladosti Ribola Kaštela uvjerljivi u trećoj utakmici

Odigrana je treća utakmica finala Prvenstva Hrvatske u odbojci, u Gradskoj dvorani Kaštela slavila je domaća Mladost, s 3:0 svladali su Zagrebačku Mladost.

Zagrebačka Mladost nudila je jak otpor u sva tri seta, ipak na kraju su morali priznati nadmoć Kašteli, a susret su priveli kraju nakon 90 minuta igre. Prvi set je bio vrlo izjednačen, pripao je domaćinu s 26:24, što im je omogućilo lakši nastavak susreta. Drugi set je Mladost iz Kaštele osvojila s prednošću od pet poena, dok se u posljednjem setu ponovio rezultat iz prvog i Kaštela je stigla do druge pobjede u finalu.

Četvrta utakmica, za naslov prvaka može biti i odlučujuća, odigrat će se 30. travnja, u Zagrebu, s početkom u 18 sati.

Raspored finala:

1. utakmica HAOK MLADOST – OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA nedjelja, 30. travnja 2017, u 18:00