Odbojkašice Osijeka oprostile se od Europe porazom u Ostravi

Odbojkašice Osijeka odlično su predstavljale svoj grad i klub nakon dugo vremena u Europi.

Odbojkašice Osijeka završile su svoju lijepu priču u Europi porazom u Ostravi, a plasman među 32 najbolje ekipe CEV Challenge Cupa je i više nego zadovoljavajući.

Ostrava je slavila sa 3:0 kao i u prvoj utakmici odigranoj u Osijeku, ali Osječanke su pružile dobru partiju i odigrale meč u skladu sa svojim trenutnim mogućnostima, bile su blizu i uzimanju trećeg seta kada su vodile 20:14, imale su i set loptu kod 26:25 ali nažalost nisu uspjele do počasnog seta.

U domaćim redovima najviše poena osvojila je Makauskaite 12, dvoznamenkaste su bile i Nachmilnerova i Zemanova sa 10, a Osijek su predvodile Grahovac sa 12 i Krivić sa 10 osvojenih poena.

TJ Ostrava – ŽOK Osijek 3:0 ( 25:20, 25:16, 28:26 )