Odlični Bogdanović i Netsi srušili Portland

Brooklyn Nets - Portland Trail Blazers 106:96 (22:25, 32:13, 23:26, 29:32)

Bojan Bogdanović

Brooklyn Netsi napravili su još jedan veliki korak prema doigravanju svladavši Portland Trail Blazerse 106:96. Do kraja je još pet kola, a momčad iz New Yorka ima dvije pobjede prednosti nad Rudežovom Indianom.

Domaćin je utakmicu riješio u drugoj četvrtini koju je dobio s čak 19 razlike, a glavnu ulogu na terenu tada je imao Bojan Bogdanović. Bez većih oscilacija u igri sačuvali su prednost i puni samopouzdanja u sljedećem kolo dočekuju rasterećenu Atlantu koja je odavno osigurala prvo mjesto istočne konferencije.

Hrvatski reprezentativac na kraju je ubacio 15 poena uz pet skokova za 30 minuta provedenih na terenu. Najefikasniji je bio Brook Lopez s 32, a Deron Williams nadodao 24. Kod poraženih Damian Lillard zabio je 36.