Odlični Bogdanović nije mogao sam protiv Chicaga

Brooklyn Nets - Chicago Bulls 86:113 (21:26, 29:31, 15:30, 21:26)

Bojan Bogdanović/Getty Images

Brooklyn Netsi poraženi su i drugi put zaredom. Ovaj put bolji su bili Chicago Bullsi s visokih 86:113 te tako, barem privremeno, izbacili momčad iz New Yorka iz doigravanja.

Bio je to jednosmjeran dvoboj gdje su se Netsi donekle držali prvo poluvrijeme. U trećoj četvrtini Chicago je ubacio u brzinu više te osigurao mirnu završnicu. Bojan Bogdanović odigrao je odličnu utakmicu i ubacio je 17 poena za 33 minute te bio najbolji strijelac svoje momčadi. Kod gostiju također su najbolji bili Europljani. Nikola Mirotić zabio je 26, a Pau Gasol 22.

Brooklyn zadnju utakmicu u regularnom dijelu sezone ima protiv slabašnog Orlanda na domaćem terenu gdje moraju slaviti. Ovim porazom put prema doigravanju otvorio se Indiana Pacersima koji moraju pobijediti u dva preostala dvoboja: protiv Washingtona na domaćem terenu i na teškom gostovanju u Memphisu.