Odlični nastupi Eme Marn

Odlični nastupi Eme Marn

Dugorešanka Ema Marn upisala je sjajne rezultate na međunarodnom juniorskom prvenstvu Češke.

Ema Marn i Andrea Palović

Nadarena igračica dugoreškog Aquaestila Ema Marn stigla je do osmine finala međunarodnog juniorskog prvenstva Češke. Treba naglasiti da je riječ o kadetkinji. Nastup je završila tijesnim porazom od Poljakinje Knyszewske 4:3. U drugom kolu je s uvjerljivih 4:1 izbacila Brazilku Takahaski, koja je 25. igračica svijeta ispod 18 godina.

Dorina Srebrnjak je u 2. kolu eliminirana od kasnije finalistice Francuskinje Chasselin 4:2. Kadetkinja Andrea Pavlović dobio je u 1. kolu odigrala protiv nositeljice Francuskinje Migot, ali ipak je poražena 4:2 od 23. juniorske svijeta.

U konkurenciji parova Srebrnjak je sa Slovenkom Nikom Veronik stigla do četvrtfinala, gdje su poražena od Nijemica Sager i Wolf 3:2. U odličnom meču drugog kola svladale su Bjeloruskinje Nikitchankovu i Patseyevu 3:1. Marn i Pavlović su u osmini finala s 3:0 eliminirane od kasnijih pobjednica Japanki Ishikawa i Morita.

    Juniorke, kvalifikacije

Pavlović (Hrv) – Fins (Por) 1:3 (-7, 6, -4, -9)
Pavlović (Hrv) – Yovkova 3:2 (-10, 7, 10, -6, 8)
Marn (Hrv) – Guisnel (Fra) 1:3 (7, -8, -11, -8)
Marn (Hrv) – Pyskata (Češ) 3:0 (6, 3, 4)
Srebrnjak (Hrv) – Ilcikova (Češ) 3:1 (3, 8, -6, 8)
Srebrnjak (Hrv) – Veronik (Slo) 3:1 (6, 9, -8, 6)

    Juniorke, 1. kolo

Pavlović (Hrv) – Migot (Fra) 2:4 (-8, 11, -6, 9, -9, -2)
Marn (Hrv) – Orlovaite (Lit) 4:1 (3, 5, -7, 3, 9)
Srebrnjak (Hrv) – Lalak (Pol) 4:1 (-12, 4, 8, 12, 4)

    Juniorke, 2. kolo

Marn (Hrv) – Takahashi (Bra) 4:1 (-6, 8, 14, 9, 2)
Srebrnjak (Hrv) – Chasselin (Fra) 2:4 (-7, -8,8, 6, -6, -7)

    Juniorke, osmina finala

Marn (Hrv) – Knyszewska (Pol) 3:4 (-6, -7, 13, 10, -7, 8, -9)

    Parovi, 1. kolo

Marn/Pavlović (Hrv) – Salkić/Šehić (Bih) 3:0 (6, 6, 10)
Srebrnjak/N. Veronik (Hrv/Slo) – Kellermann/Zlatilova (Aut) 3:2 (-9, 6, -8, 5, 11)

    Parovi, 2. kolo

Marn/Pavlović (Hrv) – Guisnel/Slazak (Fra/Pol) 3:2 (-6, 8, -8, 6, 9)
Srebrnjak/N. Veronik (Hrv/Slo) –Nikitchanka/Patseyeva (Bje) 3:1 (8, 8, -7, 7)

    Parovi, osmina finala

Marn/Pavlović (Hrv) – Ishikawa/Morita (Jap) 0:3 (-7, -8, -7)
Srebrnjak/N. Veronik (Hrv/Slo) – Caymel/Garcia (Špa) 3:2 (-9, -8, 7, 10, 6)

    Parovi, četvrtfinale

Srebrnjak/N. Veronik (Hrv/Slo) – Sager/Wolf (Nje) 2:3 (-5, 6, 10, -6, -9)

Obavještavamo Vas da portal hrvatskareprezentacija.hr zbog tehničkih poteškoća privremeno prestaje sa radom.