Odlično izdanje hrvatskih reprezentativaca u pobjedi Mladosti nad Partizanom

Mladost je u derbiju kola Regionalne vaterpolske lige svladala vaterpoliste Partizana rezultatom 16:8.

Luka Bukić/ Getty Images

Mladostaši su na Savi pitanje pobjednika riješili u ranoj fazi utakmice, točnije u drugoj četvrtini koja je završila razultatom 4:1 te se na poluvrijeme otišlo sa prednošću Mladosti 9:5. Do kraja utakmice prednost je samo rasla i Mladost je rutinski upisala novu pobjedu u Regionalnoj ligi. Ono što posebno veseli je odlična igra hrvatskih reprezentativaca Luke Bukića i Ante Vukičevića koji su zabili po četiri gola. Mladost se trenutno nalazi na trećem mjestu skupine A sa devet bodova, tri manje od Radničkog i Primorja EB. Primorjaši su svladali splitski POŠK 17:4. U skupini B dubrovački Jug CO porazio je Vojvodinu u gostima rezutatom 15:3 ostavši stopostotan u novoj sezoni Regionalne lige.