26. Pojedinačno seniorsko prvenstvo Hrvatske u boksu od četvrtka 25.02.2016. do nedjelje 28.02.2016.

Održava se seniorsko prvenstvo u boksu

Održava se seniorsko prvenstvo u boksu

 Tijekom 4 dana u dvorani sportskog centra Lučko boksat će 57 boksača iz 27 klubova.

Hrvoje Sep/Foto: boks-savez.hr

Natjecanje organizira Croatian Boxing Federation. Borbe  se u četvrtak, petak i subotu odvijaju od 16h nadalje, a finale u svim kategorijama na rasporedu  je u nedjelju s početkom u 12h.

Prvenstvo Hrvatske jedno je od najznačajnijih boksačkih natjecanja u ovoj, olimpijskoj godini u Hrvatskoj, a svoj nastup najavili su  Filip Hrgović i Hrvoje Sep.

Prvog dana natjecanja održano je 11 borbi:
64 kg Grbavac Josip (Kralj Tomislav) – Pijetraj Erik (Leonard) 1:2
64 kg Goleš Neron (Zlatna rukavica) – Šimec Matej (Metalac) 0:3
64 kg Denjalić Mirsad (Sesvete) – Zidar Ivan (Osijek) 2:1
69 kg Ožbolt Karlo (Predator) – Lozo Luka (Pauk) 1:2
69 kg Jugović Mihael (Graciano) – Matić Josip (David) 3:0 TKOr2
75 kg Kukec Jura (Omega Zagreb) – Nikica Radonjić (Split) 2:1
75 kg Majić Dalibor (Ajkula) – Plemca Antonio (Pit bull) 3:0
75 kg Plantić Luka (Sesvete) – Olić Robert (Rebel) 3:0 TKO r1
81 kg Šporčić Krešimir (Delnice) – Rebolj Zvonimir (Osijek) 0:3
91 kg Matijašević Mislav (Kralj Tomislav) – Kajtazi Valentin (Pit bull) 0:3 TKOr3
91 kg Žižić Josip (Sinj) – Prtljačić Luka (Borovo) 1:2

Drugog dana natjecanja na rasporedu je bilo 15 borbi:
69 kg Zeljko Marko (Gladijator) – Lozo Luka (Pauk) 3:0
69 kg Krmpotić Lovro (Petar Zrinski) – Laptoš Marin (Sveti Duje) 3:0 TKO r1
69 kg Paraman Tino (Sveti Duje) – Katalinić Boris (Lokomotiva) 0:3 TKO r1
69 kg Jugović Mihael (Graciano) – Vrgoč Sanjin Pol (Pula) 0:3
75 kg Vuksan Luka (Dijabolik) – Kukec Jura (Omega Zagreb) 2:0
75 kf Tomić Luka (Pit bull) – Knježević Bruno (Gladijator) 0:2
75 kg Majcen Krešimir (Gladijator) – Majić Dalibor (Ajkula) 3:0
75 kg Plantić Luka (Sesvete) – Delija Danijel (Dijabolik) 3:0 TKO-I r1
91 kg Babić Alen (Leonardo) – Kajtazi Valentin (Pit bull) 3:0 TKO r2
91 kg Bartulović Kristijan (Sveti Duje) – Filipi Toni (Zlatna Rukavica) 0:3 TKO r1
91 kg Filipi Josip Bepo (Zlatna rukavica) – Hodak Fran (Metalac) 3:0 KO r1
91 kg Pratljačić Filip (Borovo) – Čalić Marko (Pula) 0:3
+91 kg Brnić Ivan (Grom) – Lovren Branimir (Borovo) 0:3 TKO r2
+91 kg Andrašić Ivan (Borovo) – Hodak Petar (Metalac) 3:0
+91 Bogdanović Marko (Sesvete) – Laković Miljan (Leonardo) 3:0

Pratite nas i na Facebooku!
Logiraj se na Facebook.