OK Mladost Ribola Kaštela nastavlja s pobjedama i u finalu

Prvi susret finala prvenstva Hrvatske u odbojci otišao je na stranu OK Mladosti Ribola Kaštela, a domaćini su u Gradskoj dvorani Kaštela slavili rezultatom 3:0 protiv zagrebačke HAOK Mladost.

Najuzbudljivije je bilo u prvom setu, kojeg je domaćin dobio u produžetku rezultatom 28:26. Preostala dva seta također su pripali Mladosti iz Kaštela, oba su završila 25:22 i Dalmatinci su proslavili prvu pobjedu u finalnoj seriji. Po prvi put u sezoni Kaštelani su Mladost pobijedili bez izgubljenog seta, a susret je završen nakon samo 86 minuta igre. OK Mladost Ribola Kaštela je tako krenuo pobjedom u lov na šestu uzastopnu titulu prvaka Hrvatske.

Druga utakmica odigrat će se u nedjelju, 23. travnja, s početkom u 19:30, u Zagrebu.

Rezultat 1. utakmice:

OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 3:0 HAOK MLADOST

(28:26, 25:22, 25:22)

Raspored finala:

1. utakmica HAOK MLADOST – OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA    nedelja, 23. travnja 2017, u 19:30
  2. utakmica OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA – HAOK MLADOST    četvrtak, 27. travnja 2017