Olimpijske igre mladih: Boksač Toni Filipi osvojio srebrnu medalju!

U finalnom meču je vrlo tijesno izgubio je od aktualnog svjetskog prvaka Kubanca Hernandeza Morejona rezultatom 1:2

Luka Plantić i Toni Filipi/Foto HOO

Boksač Toni Filipi osvojio je srebrnu medalju zadnjeg dana natjecanja na Olimpijskim igrama mladih u Nandžingu. U finalnom meču je vrlo tijesno izgubio je od aktualnog svjetskog prvaka Kubanca Hernandeza Morejona rezultatom 1:2 i time Hrvatskoj donio šestu medalju na ovim Igrama. Toni je inače aktualni svjetski juniorski doprvak i član Boksačkog kluba Zlatna rukavica iz Zadra.

Druge Olimpijske igre u Nandžingu završavaju u četvrtak. Prijenos svečanog zatvaranja u 14 sati po srednjeuropskom vremenu može se pratiti na www.olympic.tv. Hrvatsku zastavu na zatvaranju nosit će plivač Nikola Obrovac, osvajač zlatne medalje na 50 metara prsno.