Osijek minimalno poražen od najbolje ruske momčadi

Dobra utakmica Osijeka.

Osijek je u Marbella football centru odigrao pripremnu utakmicu protiv Lokomotiv Moskve te je poražen 1:0.Lokomotiv je vodeća momčad ruskog prvenstva,u kojem ove sezone nema takmaca.

Lokomotiv je odmah je došao do vodstva u četvrtoj minuti. Škorić je pokušao dati loptu u sredinu prema Mudražiji, no uradio je to jako loše te je Ferreira oduzeo loptu i uspio odigrati dupli pas s Farfanom i izaći jedan na jedan s vratarom Osijeka Malenicom.Rutinski ga je svladao prizemnim udarcem za 0:1. Osijek je imao dobru priliku par minuta kasnije kada je Bočkaj ubacio, ali Grezdin udarac fantastično je obranio vratar ruskog tima Guilherme.

U drugome poluvremenu ponovno jedna sjajna šansa za Osijek. Iz kornera je ubacio Lopa, Barač jepucao glavom s nekih 11 metara, a vratar je nekako uspio obraniti. Par minuta kasnije je lijepu priliku za izjednačenje imao Ejupi, ali je njegov udarac prošao pored gola.

Pred sami kraj susreta Bočkaj je pogodio okvir gola.

Osijek je odlično parirao snažnom Lokomotivu,te,iako je prijateljski susret,na njemu može graditi optimizam.HNL starta naredni tjedan.