Osijek natrpao mrežu Grobničana, Gorica Krškog

Grobničan je kapitulirao tek u drugom poluvremenu.

Dva hrvatska prvoligaša, Osijek i Gorica odigrali su danas prijateljske utakmice, a oba su do vrha napunili mreže svojih protivnika.

Nakon visoke pobjede protiv županijskog ligaša iz Lošinja, Osijek je igrao protiv još jednog niželigaša, Grobničana i upisao pobjedu 7:0. U prvom poluvremenu je Grobničan sjajno odolijevao napadima bijelo plavih i uspjeli su zadržati mrežu netaknutu. U nastavku je Ezekiel Henty nakon samo dvije minute načeo mrežu Grobničana, a do kraja je Mirko Marić zabio dva gola, a po jednom su se u strijelce upisali Marin Pilj, Petar Bočkaj i Mile Škorić.

Gorica je na svom terenu dočekala slovenskog prvoligaša Krško i ispratila ih kući s petardom u mreži. Lukasz Zwolinski zabio je za vodstvo u 17. minuti, a samo dvije minute kasnije Matija Dvorneković povećava vodstvo. Već u 30. minuti Dvorneković je zabio još jedan gol za 3:0. U nastavku je Cherif povećao vodstvo u 59. minuti, Krško je smanjilo sedam minuta prije kraja, a konačnih 5:1 postavio je Matošević u 88. minuti.

Grobničan – Osijek 0:7

Gorica – Krško 5:1