Osijek s igračem manje samo do boda, Milović debitirao golom i crvenim

Osijek je upisao još jedan remi i ponovo izgubio dva boda od objektivno slabijeg protivnika.

U zaostaloj utakmici 24. kola 1.hnl Osijek i Inter igrali su neodlučeno 1:1.

Osijek – Inter 1:1

0:1 Vukčević u 10. minuti ; 1:1 Milović u 11. minuti

Osijek: Malenica, Barać, Barišić, Milović, Šorša, Škorić, Grgić, Hajradinović (od 56. Lopa), Grezda, Boban (od.64. Mudražija), Marić (od 71. Bočkaj), trener: Zoran Zekić.

Inter: Mrmić, Andrić, Bosec, Komorski, Mamić, Mazalović, Postonjski (od 75. Regan), Prenga, Šarić, Vukčević (od 88. Blažević), Zulim (od 61. Čeliković), trener: Samir Toplak.

Gosti su poveli već u 10. minuti, bivši igrač Osijeka Šarić je s lijeve strane ušao u kazneni prostor, potom je idealno odigrao povratnu loptu u sredinu za Marka Vukčevića koji je pucao s desetak metara, vratar Malenica je bio na lopti, no nije uspio spriječiti pogodak. Osijek je već u sljedećoj minuti došao do izjednačenja preko debitanta Gorana Milovića.

U 21. minuti Grezda je ušao u šesnaesterac, ali nije uputio točan pas za Marića, a nedugo zatim i sam je isprobao udarac koji je blokirao Šarić.

Gosti su prvi zaprijetili i u drugom poluvremenu, u 52. minuti je Herdi Prenga nakon kornera slabo pucao glavom sa pet metara. Zekić je morao nešto promjeniti kako bi došao do pogotka pa je u 56. minuti Lopa ušao umjesto Hajradinovića, no svi planovi su pali u vodu u 62. minuti nakon drugog žutog, odnosno crvenog kartona Milovića, pa je Zekić morao rotirati i izvaditi Bobana umjesto kojeg je ušao Mudražija.

Imali su Osječani prilika i sa igračem manje, Barać je u 77. minuti pucao glavom, no ravno u Mrmića. U sljedećoj minuti Bočkajev udarac iz slobodnog udarca prozujio je pograj gola, a veliku priliku u posljednjoj minuti nije iskoristio Lopa, te je konačni rezultat ostao 1:1.