Osijek za kraj priprema u Lošinju domaćinu poklonio 13 komada u mreži

Špoljarić je zabio pet golova.

Bijelo-plavi su završili sedmodnevne pripreme na Malom Lošinju, a danas odlaze u Rovinj na drugi dio priprema. Za kraj boravka na otoku odigrali su prijateljsku utakmicu protiv domaće momčadi.

NK Mali Lošinj – NK Osijek 0:13 (0:4)

Osijek: Milković, Škorić, Radeljić, Šutalo, Janža, Kamenar, Lopa, Bočkaj, Boban, Dugandžić, Špoljarić. U nastavku su igrali: Milković, Bagadur, Lončar, Grgić, Marin, Pušić, Ćavar, Pilj, Marić, Henty, Špoljarić.

Županijski drugoligaš Malo Lošinj nije mogao pružiti značajniji otpor i inkasirao je 13 komada u svojoj mreži. Nakon prvih 45 minuta rezultat je bio 4:0, a pogotke su postigli Erik Janža, Marko Dugandžić i dvaput Dmyto Lopa.

U drugom dijelu je Ivicu Ivušića i Marijana Antolovića (Osijek u prijateljskim dvobojima s niželigašima uzme protivničkog golmana, a Osijekov brani za protivnika) “izbušio” Josip Špoljarić koji je postigao pet pogodaka. U strijelce se dva puta upisao i Ezekiel Henty, a pogotke su postigli i Marijan Ćavar te Mirko Marić.