Ozljedio se Kalinić

Aston Villa je sve dalje od povratka u Premiership.

Hrvatska reprezentativna jedinica Lovre Kalinić ozljedio se u utakmici 33. kola engleskog Championshipa između Aston Ville i West Bromwich Albiona.

Kalinić se ozljedio pred kraj prvog poluvremena nakon sudara sa suparničkim igračem Jakeom Livermoreom. Lovre je ostao još kratko u igri, a na poluvremenu ga je zamijenio Jed Steer.

Susret je završio pobjedom West Bromwicha 2:0, a golove su zabili Hal Robson-Kanu u 41. minuti i Jay Rodriguez u 45. minuti.

Aston Villa je ovim porazom sve dalje od playoffa za ulazak u Premiership. Nalaze se na 10. mjestu sa 44 boda, šest bodova manje i dvije utakmice više od šestog Middlesbrougha