Pacersima poraz od najlošije momčadi lige, Rudež ponovno na parketu

Indiana Pacers - Minnesota Timberwolves 101:110 (21:25, 31:21, 23:23, 26:41)

Damjan Rudež/Foto Saša Trifunovski

Indiana Pacersi doživjeli su nenadani poraz na domaćem terenu na koji svakako nisu računali te se time dodatno udalji od borbe za playoff. Uz New York Knickse, momčad s najlošijim omjerom lige Minnesota Timberwolves, slavila je 101:110.

Domaćin je utakmicu držao pod kontrolom sve do pet minuta prije kraja kada su se gosti serijom poena nevjerojatnog Mo Williamsa priključili, a potom i prešli u vodstvo koje nisu ispuštali do kraja. Spomenuti igrač na kraju je ubacio nevjerojatnih 52 poena, a pratio ga je prvi pick drafta Andrew Wiggins s 20.

Kod Indiane C.J.Miles bio je najefikasniji sa 17, a C.J. Watson ubacio je 13. Nakon što je niz utakmica prosjedio na klupi i preležao prehlade i bolesti, Damjan Rudež ponovno je dobio solidnu minutažu koju je iskoristio na najbolji mogući način. Igrao je 17 minuta i ubacio je solidnih osam poena (2/4 trice) uz dvije asistencije.