Panda Kup: Hrvatska U-19 reprezentacija u trećem kolu bolja od Novog Zelanda

U-19: Hrvatska - Novi Zeland 2:1. Pobjedonosni je pogodak postigao Faletar u 61. minuti

U trećem kolu Panda Cupa u Kini hrvatska reprezentacija do 19 godina starosti pobijedila je sastav Novog Zelanda. Uz poraz od Brazila i slavlje nad Kinom, Hrvatska U-19 zaključila je nastup u gradu Chengduu utakmicom protiv Novog Zelanda, u kojoj je došla do druge pobjede.

Novozelanđani su, doduše, poveli već u šestoj minuti, autogolom Ćaleta-Cara, no hrvatski se reprezentativac iskupio pogotkom za 1:1 u 41. minuti utakmice. Pobjedonosni je pogodak postigao Faletar u 61. minuti.

Hrvatsku je reprezentaciju vodio izbornik selekcije U-21, Nenad Gračan, kako bi počeo pripreme za sljedeći kvalifikacijski ciklus ove generacije.

U-19: Hrvatska – Novi Zeland 2:1

Hrvatska: Livaković, Kobi (od 72′ Krešić), Ćaleta-Car, Lučić, Grabovac, Bašić, Klapan, Dodlek, Faletar, Mance, Mandić (od 25′ Bajić).