Pašalić i Subašić sudjelovali u pobjedi Monaca

Hrvatski dvojac dao je svoj obol u trijumfu Monaca nad Reimsom...

Danijel Subašić/Foto: asmonaco.com

U 11. kolu Ligue 1 Monaco, za koji nastupaju Danijel Subašić i Mario Pašalić, minimalno je (1:0) slavio protiv Reimsa, dok je vodeći na tablici PSG lako ‘riješio’ St. Etienne te tako učvrstio vodstvo u elitnom razredu francuskog nogometa.

Kneževi, čija je vrata ponovno odlično branio hrvatski reprezentativni golman, na gostovanju je pobijedio Reims, a jedini je pogodak bio djelo Bernarda Silve u 11. minuti. Pašalić je pak na travnjaku proveo svih 90 minuta, no bez konkretnog učinka.

U ostalim utakmicama Marseille je svladao Lille rezultatom 2:1, dok je Bordeax s 1:0 kod kuće bio bolji od Troyesa. Na ljestvici i dalje vodi Paris Saint Germain s 29 bodova, drugi je Angers sa sedam poena manje, dok treći Caen ima 21 bod.