Pašaliću sudačka nadoknada dovoljna da dokrajči Cagliari

Pašalić je ove sezone zabio tri gola.

Nogometaši Atalante plasirali su se u četvrtfinale Kupa Italije pobjedom 2:0 na gostovanju kod Cagliarija, a među strijelce se upisao i hrvatski reprezentativac Mario Pašalić.

Nakon prvog poluvremena u kojem nije bilo golova, momčad iz Bergama povela je na samom kraju utakmice, točnije u 88. minuti kada je gol zabio Kolumbijac Duvan Zapata.

U prvoj minuti sudačke nadoknade, trener Atalante Gasperini na teren je poslao Marija Pašalića, a bivši Hajdukovac je samo dvije minute kasnije riješio pitanje pobjednika. Pašalić je nakon udarca strijelca prvog pogotka, Zapate bio najbrži na odbitku i potvrdio pobjedu Atalante.

Pašaliću je ovo bio treći gol ove sezone, jedan je zabio u prvenstvu, jedan u Europskoj ligi te sada jedan u Kupu.

Darijo Srna odigrao je cijelu utakmicu za Cagliari, a Filip Bradarić ušao je u igru u 76. minuti.

Atalanta će u četvrtfinalu gostovati kod Juventusa.