Pavlović strijelac za Angers

Dva gola u 14 nastupa zabio je Pavlović ove sezone.

Hrvatski nogometaš Mateo Pavlović zabio je svoj drugi gol ove sezone. Bivši branič Zagreba i Werdera zabio je gol za izjednačenje, ali njegov Angers ipak je izgubio 2:1 od Bordeauxa u zaostaloj utakmici 17. kola francuske Ligue 1.

Bordeaux je poveo u 31. minuti golom Samuela Kalua, a Pavlović je izjednačio u 64. minuti. Pet minuta prije Pavlovićevog gola imao je Angers priliku zabiti iz jedanaesterca, ali Jeff Reine-Adelaide nije uspio prevariti vratara gostiju Costila. I kad se očekivala podjela bodova, Yann Karamoah je u sudačkoj nadoknadi zabio za slavlje Girondinaca.

Za Bordeaux je umjesto strijelca prvog gola Kalua u 69. minuti ušao bivši Hajdukovac Toma Bašić.

Nakon 20 kola, Angers se nalazi na 15. mjestu sa 20 bodova, dok je Bordeaux 11. sa 25 osvojenih bodova.