Perišić solidan u pobjedi Wolfsburga nad Borussijom Dortmund

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić s Wolfsburgom je slavio protiv svog bivšeg kluba u pretposljednjem kolu Bundeslige...

Ivan Perišić/Foto: Gettyimages

Odrađeno je pretposljednje kolo njemačke Bundeslige. Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić sa svojim Wolfsburgom lovi drugo mjesto na koncu sezone, a na tom im je putu ovoga vikenda stajala Borussia Dortmund.

U srazu bivšeg i sadašnjeg Perišićeva kluba pobjedu je odnio sadašnji, slavivši s rezultatom 2:1 i tako održavši nade u plasman odmah do prvaka, minhenskog Bayerna.

Vukovi su poveli već u prvoj minuti, u strijelce se upisao Cagliuri, no deset minuta kasnije rezultat je na semaforu ipak bio izjednačen – pogodio je Aubameyang iz kaznenog udarca. Konačan rezultat postavio je pak Naldo početkom drugog poluvremena, a Perišić je solidno igrao do 86. minute.