Peta pobjeda zaredom Cedevite u Eurokupu

Cedevita je odigrala utakmicu protiv MZT Skoplje, u sklopu 8. kola Eurokupa. Susret se odigrao u Domu Sportova. Ulazeći u utakmicu Cedevita stoji na drugom mjestu grupe A, dok MZT Skoplje drži zadnje, peto mjesto. Cedevita pobjeđuje rezultatom 95:61 (26:17, 18:21, 27:9, 24:14).

Cedevita je opravdala ulogu favorita, odlučujuće pobjeđujući MZT Skoplje. Gosti pobjeđuju samo drugu četvrtinu, ali im čak i pozitivan rezultat u drugoj četvrtini ne donosi vodstvo. Cedevita nastavlja niz sjajnih utakmica, kako u domaćoj A1 ligi tako i u Europskoj ligi. Trećom četvrtinom domaći odnose svu nadu u pobjedu Skoplja, završavajući četvrtinu s čak 26 poena razlike. Završetak utakmice bio je samo formalnost za zagrebačku momčad, vidno iscrpljena momčad Skoplja ne može konkurirati igri Cedevite, te domaći pobjeđuju utakmicu rezultatom 95:61.

Unatoč pobjedi Cedevita i dalje stoji na drugom mjestu tablice, iza španjolskog Gran Canaria. Sljedeći susret Cedevita igra protiv trećeg na ljestvici Nizhny Novgorod.