Pobjeda Cityja, dva gola Davida Silve

Građani su svladali Crystal Palace rezultatom 3:0, uz golove dvostrukog strijelca Davida Silve i jedan gol Yaye Tourea.

Manchester City nastavlja sa dobrim partijama u Premiershipu. U prvom dvoboju 17. kola svladali su Crystal Palace na domaćem terenu s uvjerljivih 3:0. Ipak, na prvi pogodak čekalo se do 49. minute kada zabija David Silva na dodavanje Pabla Zabalete. Drugi njegov pogodak stiže 12 minuta kasnije kada zabija na asistenciju Kolarova. Potvrdu pobjede donosi Yaya Toure u 81. minuti.

City se bodovno izjednačio sa Chelseajem koji ima utakmicu manje i bolju gol razliku. Oni će svoju utakmicu odigrati u ponedjeljak protiv Stokea.