Pobjeda Gorice, remi Rudeša

Zwolinski je u sve tri pripremne utakmice zabio gol.

HNK Gorica i NK Rudeš odigrali su međunarodne prijateljske utakmice u sklopu priprema za proljetni dio natjecanja.

HNK Gorica – NK Aluminij 3:1 (1:0)

strijelci: 1:0 Zwolinski (43′), 2:0 Šroler (54′), 3:0 N’Diaye (62′), 3:1 Kidrič (90′)

Gorica: Kahlina, Muhammed, Čagalj, Oboabona, Čabraja, Marina, Maloča, Dvorneković, Miya, Atiemwen, Zwolinski (još su igrali: Veriga, Moro, Jovičić, Krizmanić, Zenko, Žutić, Matošević, Mtchedlishvili, Ousman, Čepo, Lovrić, Yussif, Šroler, N’Diaye)

Aluminij: Janžeković, Jakšić, Kontek, Grgić, Martinović, Ploj, Petrovič, Vrbanec, Klapan, Mensah, Kidrič (još su igrali: Kovačić, Marinšek, Nunič, Kranjc, Ljubec, Bosilj, Banić, Jauk)

Gorica je na Gradskom stadionu u Velikoj Gorici bila bolja od treće momčadi slovenske prve lige. Gorica je povela u 43. minuti golom Lukasza Zwolinskog iz kaznenog udarca. Odmah nakon gola Poljaka, imao je i Aluminij najstrožu kaznu, ali Kristijan Kahlina obranio je udarac. Najbolji igrač Kutije šibica Šroler zabio je početkom nastavka za 2:0, a Senegalac Cherif N’Diaye je samo osam minuta kasnije povećao prednost domaćih. Počasni pogodak za Aluminij zabio je Kidrič u posljednjoj minuti susreta.

NK Rudeš – NK Titograd 1:1 (1:0)

strijelci: 1:0 Štrkalj (42′), 1:1 Dedić (55′)

Rudeš: Banić, Barić, Rožman, Šuto, Obanor, Pasariček, Erick, Vuco, Krajinović, Juranović, Štrkalj (Filipović, Boršić, Pantalon, Mrkonjić, Lisakovich, Mišković, Soldo)

Titograd: Joksimović, Ojdanić, Roganović, Živković, Raičević, Pavlović, Dedić, Novović, Pavičević, Sekulić, Gašević (Jung, Jelić, Dinoša, Popović, Škrijelj, Vukičević, Čatović, Perišić, Brnović, Radulović)

U istarskim Banjolama sastali su se posljednja momčad Prve HNL Rudeš i crnogorski prvoligaš Titograd kojeg vodi Igor Pamić. Rudeš je poveo preko Tomislava Štrkalja koji je prije nekoliko dana iz Osijeka napravio transfer u Rio Ave, a Portugalci ga poslali na posudbu u Rudeš. Nakon deset minuta igre u drugom poluvremenu, Radoš Dedić je zabio za izjednačenje, a to je bio i konačni rezultat.