Pobjeda Pletikose i Milića u Rostovu

Rostov stigao do treće pobjede u ruskoj Premier ligi

Stipe Pletikosa/Getty Images

Pobjedom 2:1 protiv Kubana, Rostov je u 19. kolu ruskog prvenstva uspio ostvariti tek treću pobjedu u prvenstvu.

Stipe Pletikosa i Hrvoje Milić odigrali su cijelu utakmicu. Prvi pogodak za Rostov pao je u 51. minuti (Bukharov). U 79. minuti Kazan je izjednačio (Almeida). Rostov je pred kraj imao sreće – u 88. minuti pobjednički gol zabio je Azmoun.

Trenutno se Rostov nalazi na 14. mjestu s 14 bodova. Iako se situacija čini crna, uz njih još tri kluba imaju isti broj bodova (Ural, Arsenal Tuva, Amkar). 12. klub Torpedo Moskva ima 16 bodova, a 11. klub je Ufa s 19 bodova. U protekle dvije sezone 30-tak skupljenih bodova bilo je dovoljno za ostanak u ligi. Nadamo se kako će Rostovu napokon krenuti.