Pobjeda U-17 reprezentacije

Pobjeda reprezentacije U-17 u posljednjoj provjeri prije Svjetskog prvenstva...

Hrvatska nogometna reprezentacija U-17 pod vodstvom Darija Bašića je svladala je Meksiko 4:3 u prijateljskoj utakmici u Čileu.

Naša momčad je u prvih pola sata povela 3:0 pogocima More, Ivanušeca i Lovrena. U 37. minuti je Venegas smanjio s bijele točke, da bi već pet minuta potom Aguirre pogodio za 3:2. Zaim je Majić u 64. minuti postigao četvrti pogodak naše momčadi, a konačan rezultat postavio je Ibarra u sudačkoj nadoknadi.

Hrvatska: Šemper (od 46′ Nevistić), Hudećek, Erlić (od 46′ Soldo), Karamarko, Sosa (od 45. Đira), Pasariček, Ivanušec (od 46′ Halilović), Moro (od 46′ Đurasek), Brekalo (od 46′ Delić), Lovren (od 46′ Majić), Babić.

Naša reprezentacija će nastup na Svjetskom prvenstvu početi 17. listopada utakmicom protiv domaćina Čilea.