Pogledajte debi Alena Halilovića za Barcelonu u pobjedi nad drugoligašem Recreativom

Katalonski sastav je bez najvećih zvijezda minimalno slavio rezultatom 1:0, a Halilović je počeo dvoboj od prve minute

Barcelona

Mladi hrvatski reprezentativac Alen Halilović odigrao je prve minute za Barcelonu. Halilović je zaigrao od prve minute u prijateljskom ogledu protiv španjolskog drugoligaša Recreativo Huelve.

Katalonski sastav je bez najvećih zvijezda minimalno slavio rezultatom 1:0. Strijelac jedinog pogotka bio je Joan Roman u 67. minuti dvoboja.

Halilović je tijekom prvoga poluvremena bio jedan od najzapaženijih u redovima Barce, a njegovu prezentaciju u dresu katalonskog diva možete pogledati ovdje: