Pogoci Kovačevića i Oršića

Zanimljive vijesti iz Azije...

Ivan Kovačević vrhunskim je pogotkom srušio vodeću momčad južnokorejske lige Jeonbuk Motorse, dok je Mislav Oršić ove sezone postigao već devet pogodaka. Hrvati briljiraju u Južnoj Koreji.

Iza Kovačevića je veliko iskustvo u Austriji (LASK, Liefering, Altach). U utakmici 29. kola K-lige odigrao je svih 90 minuta, a u 84. minuti zatresao je mrežu Jeonbuk Motorsa za pobjedu Ulsana 2:0. Bio je ovo njegov treći pogodak u 28 nastupa u južnokorejskom prvenstvu. Oršić je u 71. minuti utakmice njegovog Jeonnam Dragonsa postigao pogodak za 1:1 protiv Seongnama. To je bio i konačni rezultata utakmice. Posjetimo, Oršić je bivši igrač Intera i Rijeke, a trenutno je jedna od najvećih zvijezda K-lige.