Pogodak Borne Rendulića u porazu Vitjaža

Borna je ove sezone u prvenstvu postigao 23 boda. Zabio je 13 golova i asistirao 10 puta

Najbolji hrvatski hokejaš, Borna Rendulić zabio je gol za svoju momčad Vitjaž Podolsk u porazu kod CSKA Moskve 6:2 u prvom krugu doigravanja KHL-a.

CSKA nakon dvije domaće utakmice ima vodstvo 2:0. Prvi susret završio je pobjedom 4:0, a i u drugom susretu su slavili sa četiri razlike.

Golom Pavela Chernova minutu i pol prije kraja prve trećine, Vitjaž je poveo, ali onda u drugoj trećini u razmaku 11 minuta za domaće zabijaju Grigorenko, Okulov, Nesterov i Naumenkov za velikih 4:1.

Grigorenko je svoj drugi gol s igračem više zabio nakon tri minute u posljednjoj dionici, a naš Borna je smanjio na 5:2, 14 minuta prije kraja. Konačni rezultat postavio je Marchenko, još jednim golom s igračem više.

Sljedeći susret na rasporedu je u Podolsku u subotu, 2. ožujka.