Pogodak Čopa i u drugom nastupu za Malagu

U drugoj utakmici za Malagu, protiv Deportivo Calija, Čop je ponovno zabio pogodak glavom.

Nakon što je zabio u debiju protiv Freiburga, Duje Čop postigao je pogodak i u drugoj pripremnoj utakmici svog novog kluba Malage. Zabio je kolumbijskom kolumbijskog Deportivo Caliju u porazu 3:2.

Kao i protiv Freiburga, i protiv Deportivo Calija Čop je pogodak zabio glavom. Bio je strijelac pogotka za 2:2 u 60. minuti. Pet minuta prije kraja susreta pobjedu Kolumbijcima donio je Murillo pogotkom iz slobodnog udarca.

Bivši igrač Dinama i Hajduka uoči početka sezone na najbolji se mogući način, pogocima, nameće svom novom treneru Javiju Garciji. Konkurencija za mjesto u vrhu napada bit će mu Brazila Charles koji je u lipnju stigao iz Celte Vigo.

Podsjetimo, Čop je u Malgau došao na posudbu iz Dinama nakon što je prekinuo posudbu u talijanskom Cagliariju koji je ispao iz Serie A.