Pogodak Iličevića u pobjedi HSV-a

Iličević je zabio u domaćoj pobjedi protiv Stuttgarta 3:2.

Ivo Iličević/Foto: Gettyimages

Nekadašnji hrvatski reprezentativac Ivo Iličević postigao je pogodak u drugom kolu Bundeslige u domaćoj pobjedi njegovog HSV-a protiv Stuttgarta 3:2.

Iličević je postigao pogodak za 1:1 u 34. minuti kada je utrčao iz drugog plana i izbio pred vratara te svladao ga. Do kraja poluvremena novo vodstvo gostima svojim je drugim pogotkom donio Daniel Ginczek. U samoj završnici utakmice HSV je ipak uspio doći do preokreta. Najprije je Lasogga izjednačio u 84. minuti, da bi konačni rezultat postavio Djourou u 89. minuti.

ličević je odigrao cijelu utakmicu za domaće, dok je Olić ušao u igru u 66. minuti.