Pola sata Mandžukića u remiju Atletica

Madridski Atletico remizirao je s Bilbaom (0:0), a pola sata odigrao je za domaće Mario Mandžukić...

Mario Mandžukić i Diego Simeone/Foto: Gettyimages

Slabu, mlaku utakmicu odigrali su u 35. kolu Primere Atletico Madrid i Athletic Bilbao. Ni jedna momčad nije u devedeset minuta igre uspjela pronaći put do mreže suparnika te je svakome pripao po zasluženi bod.

Hrvatski reprezentativni napadač Mario Mandžukić još jednom nije bio u prvom sastavu domaćina, u igru je ušao u 56. minuti umjesto Španjolca Fernanda Torresa, no nije uspio učiniti ništa značajnije.

Diego Simeone pokušava ‘vratiti’ Mandžu na golgeterski put, no hrvatskom napadaču jednostavno – ne ide. Posljednji je pogodak zabio 21. veljače, kad je realizirao jedanaesterac u pobjedi Atletica nad Almerijom (3:0).