Poraz Hajduka u Gabeli!

Prvi poraz na pripremama.

U devetoj utakmici pod vodstvom Željka Kopića Hajduk je upisao prvi poraz. Bili su poraženi u Gabeli na turniru prijateljstva od domaćina Goška 2:1. Za domaće su zabili Mulahusejnović i Odak, a pogodak za Hajduk zabio je Gyurcso. Treći je to pogodak Mađara na pripremama.

Na jako lošem i natopljenom terenu Hajduk je dominirao. Igrali su gosti u kombiniranom sastavu, sa pet prvotimaca (Caktaš,Kožulj,Ismajli,Savvas,Stipica). Uspio je Hajduk i povesti pogotkom Kovačevića, no poništen je zbog zaleđa.

Dvije velike greške koštale su Hajduk poraza. U 76. minuti pogriješio je stoperski tandem Savvas-Ismajli,u 79. Stipica je loše reagirao nakon slobodnog udarca.Gyurcso je uspio ublažiti poraz lob-udarcem u 88.minuti.

Trener Kopić bio je zadovoljan zalaganjem igrača, i izjavio je da će sutra istrčati oni koji nisu danas.

Hajduk sutra od 13 sati igra susret za treće mjesto protiv Zrinjskog, u finalu su Gošk i Sutjeska.